Telefon
WhatsApp
İnstagram
Sıvı Kireç Torbalama Makinası

Sıvı Kireç Torbalama Makinası

Paktör Makine tarafından üretilen Sıvı Kireç Torbalama Makinası, sıvı kireçleri torbalamak için özel olarak tasarlanmıştır. Makina, yükseklik olarak 2000 mm, genişlik olarak 1200 mm ve uzunluk olarak 3000 mm boyutlarına sahiptir. Bu boyutlar sayesinde makina, herhangi bir işletmede kullanılabilecek uygun bir boyuttadır.

Sıvı kireç paketleme ağırlığı 20 kg olarak belirlenmiştir. Bu ağırlık, çeşitli sektörlerde kullanılan sıvı kireçlerin paketlenmesi için ideal bir ağırlıktır. Makina, bir dk 4-6 adet sıvı kireç torbalama kapasitesine sahiptir. Bu yüksek kapasite, işletmelerin üretimlerini hızlandırmalarına ve daha fazla sıvı kireç paketlemelerine olanak tanır.

Çuval bandı uzunluğu 3 metre olarak belirlenmiştir. Poşet ağzı kapama sistemi ise zımbalama sistemidir. Bu sistem sayesinde poşetlerin açılmaması ve sıvı kireçlerin dökülmemesi sağlanır. Bu özellik, sıvı kireçlerin taşınması ve depolanması sırasında güvenliği arttırır.

Sıvı Kireç Torbalama Makinası, Paktör Makine'nin ürettiği kaliteli ve güvenilir bir üründür. Bu makine, işletmelerin sıvı kireçlerini hızlı ve güvenli bir şekilde torbalamalarına olanak tanır. Ayrıca, uygun boyutları ve yüksek kapasitesi sayesinde işletmelerin üretimlerinde verimliliği arttırır.Paket  Ağırlığı 15 - 20 kg
Tartı Tölaransı %2
Saatlik Kapasite 4 - 6 ton /saat
Yükleme Bandı Uzunluğu 10 - 12 mt (opsiyonel)
Çuval Bandı Uzunluğu

3 mt

Poşet Ağızı Kapama

 Klips - Zımba

Yükseklik 

2000 mm

Genişlik

700 mm.

Belirtilen Kapasite ; Ürün Farklılığı, Operatör ve  Çalışma  Şartlarına Göre Değişkenlik Göster Bilir !

 

Uzunluk 2500mm
Ölü Ağırlık 700 kg
Besleme Sistemi Depo -Silo (Opsiyonel)
Kopresör Kapasitesi 300 lt - 500 lt - 8 Bar (Opsiyonel)
Vakumlama Basıncı 22 kPa  - 3 kw
Çalışma Voltajı 380 VAC (Standart)  220 VAC (Opsiyonel)
Güç Tüketimi 5 kw

Belirtilen Kapasite ; Ürün Farklılığı, Operatör ve  Çalışma  Şartlarına Göre Değişkenlik Göster Bilir !

Sonraki
Tekli Slaj Torbalama Makinası